Perakende
Kışlık Tüp Bandana
P0068
Ürün Adi
Ürün Kodu

 

Outdoor sporların artmasıyla birlikte daha önce sporcular tarafından kullanılan birçok ürünü keşfettik ve hayatımıza adapte ettik. Tüp bandanalar da bu ürünlerin en sevilenlerinden biri. Piyasada birçok markanın çeşitli desenlerde satılan ürünlerini bulmak mümkün. Siz de kendi markanıza özel baskılı olarak üretilmiş tüp bandanalarla hedef kitlenizin severek kullanacağı bir ürün oluşturabilirsiniz.

 

 

Kışlık tüp bandananın bir kısmı polar kumaştan, bir kısmı ise polyester kumaştan üretilmiştir. Çoklu kullanım sunan bu ürün isterseniz boyunluk, bere, saç bandı, maske, balaklava vb birçok şekilde kullanılabilir.

 

 

Kışlık tüp bandana, soğuk günlerde vücut sıcaklığını korumak için kullanılabileceği gibi, board ve diğer kış sporlarının vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Kullanım sırasında boynunuzu sıcak ve güvenli tutar, hava alan yapısıyla terletmez.

 

 

Ürünün tüm polyester yüzeyi dört renk baskılı olarak üretilebilmektedir. Bu sayede kurumsal kimliğinize ve görsellerinize kusursuz uyum sağlar. Fotoğraf kalitesinde görseller uygulanır.

 

 

İtalya´da üretilmiştir ve üretim sırasında kullanılan boyalar AZO içermez.