Perakende
Point 03 Sunum Kalemi
314141
Ürün Adi
Ürün Kodu

En iyi sunumun ben yaparım diyecek kadar iddialı da olsanız, sunum hazırlamak ve o sunmak hiç de kolay değildir. Özellikle de bunu dinleyenleri bayıltmadan, uyutmadan gerçekleştirmek ve sonunda da ufak bir alkış almak... Zaten başlı başına zorlu bir görev olan sunumlarda, pili biten, bağlantısı doğru dürüst çalışmayan, bir parçası kayıp/kopuk olan sunum kumandaları kendi başına bir problemdir.

 

Madem ki teknoloji çağındayız ve her şeyi akıllı telefonlar üzerinden yapıyoruz, sunumlarımızı da cep telefonumuzdan kolayca yönetebilmeliyiz!
Point 03, tam da böyle bir ürün! IOS ve Anroid marketlerde ücretsiz olarak bulunan aplikasyonu cep telefonunuza indirin ve sunumlarınızın hakimiyetini elinize alın! Çıkartılabilir lazer işaretleyici kısmını cep telefonunuza taktığınızda sunumlarınızı kolayca  yönetebilirsiniz.

 

Başta söylememiş olabiliriz, ancak Point 03 şık ve incecik bir kalem. Stylus ucu ile ister dokunmatik ekranlı cihazlarınızda ister klasik not defterlerinde rahatlıkla not alabilirsiniz. Kapağına entegre USB ile size gerekli olan dosyaları yanınızda taşıyabilir ve data transferi yapabilirsiniz.

 

Bir toplantıda ihtiyacınız olan her şeyi kompakt bir kalemde yanınızda taşımanın rahatlığıyla, gerçekten işinize odaklanacaksınız.

 

Tasarımı tescillidir.

Baskılı hediye kutusu içerisindedir.

 

Baskı Detayları