Perakende
Termal Tüp Bandana
P0128
Ürün Adi
Ürün Kodu

 

Outdoor sporların artmasıyla birlikte daha önce sadece sporcular tarafından kullanılan birçok ürünü keşfettik ve gündelik hayatlarımıza adapte ettik.  Tüp bandanalar da bu ürünlerin en sevilenlerinden biri. Piyasada pek çok markanın  çeşitli desenlerde satılan örneklerini bulmak mümkün. Siz de kendi markanıza özel baskılı olarak üretilmiş  tüp bandanalarda hedef kitlenizin severek kullanacağı bir ürün oluşturabilirsiniz.

 

Termal tüp bandana, iç tarafı termal kumaşlı dış tarafı ise likralı kaliteli malzemeden üretilmiştir. Termal tüp bandananın tüm dış yüzeyi özel baskı ile kişiselleştirilebiir.

 

Termal tüp bandana, soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığını korumak için kullanabileceği gibi, board ve diğer kış sporlarında da vazgeçilmez aksesuarlardan biridir. Kullanım sırasında boynunuzu sıcak ve güvenli tutar, hava alan yapısıyla terletmez.

 

Ürünün tüm yüzeyi dört renk baskılı olarak üretilebilmektedir. Bu sayede kurumsal kimliğinize ve görsellerinize kusursuz uyum sağlar. Fotoğraf kalitesinde görseller uygulanır.

 

İtalya’da üretilmiştir ve üretim sırasında kullanılan boyalar AZO içermez.