Perakende
Funkey
142651
Ürün Adi
Ürün Kodu

 

Funkey USB size tamamen eğlenceli ve yeni bir konsept sunuyor!

 

Funkey USB ile logonuzu, maskotunuzu, yeni bir ürününüzü ya da ürün ambalajınızı tam renkli dijital baskı ile ayaklı bir reklam panosuna dönüştürebilirsiniz!

 

Alışılmışın dışında bir USB hediye etmek isterseniz, Funkey USB’nin çekmecelerin bir köşesine atılmayacağını  garanti ediyoruz! Çünkü bu USB’ler iletmek istediğiniz mesajı taşırken içine bir miktar da neşe ve duygu katıyor. Bu sayede, size planladığınız pazarlama aktivitesinde hedef kitlenizle iletişim kurmayı kolaylaştırarak, başarınıza katkı sağlıyor! 

 

Sizin için tasarlanmış birçok örnek modeli sadece logonuzla kişiselleştirebilir ya da sizin için tamamen yeni ve size özel bir tasarım yapılmasını talep edebilirsiniz.

 

Bu neşeli karakterlerin altında ise ofis hayatımızın vazgeçilmezi bir USB’nin yattığını da hatırlatmadan geçmeyelim!

 

Ölçüler  : 50 x 21 x 9 mm.

Yaklaşık ağırlık : 12 gram 

Maksimum Hız : Okuma ± 9 MB/s, yazma ± 3.5 MB/s

 

Uyumlu Aksesuarlar :  Anahtarlık(2,3), boyun ipi

 

Uyumlu Ambalaj Alternatifleri :  Standart olarak karton kutu içerisinde sevk edilir. (Pencereli karton kutu opsiyoneldir.) Ayrıca  metal kutu, mıknatıslı plastik kutu ve universal kutu da tercih edilebilir.

 

Data : Data Yükleme, Silinmeyen Data Yükleme

 

*İsterseniz USBnize özel isim de verebilirsiniz ve verdiğiniz isim USB takılıyken “Bilgisayarım” bölümünde gözükür. Opsiyonel olarak USBniz takılıyken gözükecek olanı ikonu logonuzun ikonu olarak kişiselleştirebilirsiniz.

**Auto run özelliği ile USB bilgisayara takıldığı zaman belirli bir dosyaya ulaşım sağlama (video, sunum dosyası, animasyon, vb.) ya da belirli bir web sitene yönlendirilme opsiyonları

 

Baskı Seçenekleri  :  Tam renkli dijital baskı

Baskı Alanı : 49 x 21 mm (ön & arka yüz)

Baskı Detayları